Zadzwoń: +48 32 202-84-14    |    Napisz: metropolis.on@wp.pl
+48 32 202 84 14

Ważny komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, celem przeciwdziałania rozprzestrzeniania się  koronawirusa oraz w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników WSZYSTKIE ZEBRANIA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

Bez względu na zaistniałą sytuację Wspólnoty Mieszkaniowe  muszą dalej funkcjonować i wywiązywać się z nałożonych na nie  obowiązków. Między innymi  musimy w imieniu Wspólnot dokonać  zamknięcia 2019 r i złożyć w  Urzędzie Skarbowym deklarację rozliczeniową za rok 2019, opłacać rachunki za dostawę mediów i usługi świadczone na rzecz wspólnot mieszkaniowych, a także dokonywać naliczeń opłat za lokale.

Z powodu braku możliwości ustalenia aktualnie nowego terminu zebrań, uprzejmie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z przesłanymi Państwu materiałami na zebranie i oddanie głosów w sprawie uchwał objętych porządkiem obrad poprzez  podpis na przesyłane na adresy mailowe karty do głosowania.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku tj. 16 marca 2020 roku do odwołania wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu naszego biura.

Zgodnie z przyjętymi wytycznymi prosimy, aby kontakty z pracownikami Biura odbywały się wyłącznie drogą mailową lub telefonicznie. W wyjątkowych, ograniczonych do niezbędnego minimum sytuacjach, kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania.

Przy wejściu do Biura wystawiona jest skrzynka pocztowa, do której klienci mogą składać dokumenty lub informacje.

Godziny pracy Biura pozostają bez zmian.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację o ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.